Oprogramowanie zabezpieczające firmy McAfee — ochrona antywirusowa, usuwanie oprogramowania szpiegującego i wiele innych zastosowań

 • McAfee Total Protection

  Numer jeden. Najskuteczniejsza ochrona przed wirusami i zagrożeniami pochodzącymi z Internetu oraz sieci. zł199,00
  Dowiedz się więcej
 • McAfee Internet Security

  Chroń swoją tożsamość i rodzinę w sieci dzięki kompleksowej ochronie przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem, a także dzięki zaporze, filtrom antyspamowym i funkcji kontroli rodzicielskiej. zł189,00
  Dowiedz się więcej

„Świetnie używa się narzędzia, które ma tyle funkcji, jest łatwe w użyciu i przyjazne dla użytkownika”. — Pamela z Kanady

 • Masz problem?Wypróbuj narzędzie McAfee Virtual Technician, które pozwala rozwiązywać najczęstsze problemy z komputerem bez zbędnego wysiłku. Dowiedz się więcej


Czy Twoi najbliżsi są bezpieczni?
Masz problemy z komputerem?

Loading Image

Dlaczego ochrona firmy McAfee?

Ochrona użytkownika i jego rodziny przed złośliwym oprogramowaniem

Nie ma potrzeby martwić się o rzeczy takie jak ochrona antywirusowa, zagrożenia pochodzące z Internetu i złośliwe oprogramowanie za każdym razem, gdy klikasz lub dotykasz łączy. Firma McAfee dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo w sieci i zawsze uprzedzać powstające zagrożenia, eliminując wszelkie zmartwienia.

Technologia oprogramowania antywirusowego firmy McAfee zapewnia najbardziej zaawansowaną ochronę przed oprogramowaniem złośliwym i wirusami. Można śmiało przeglądać strony internetowe, robić zakupy i kontaktować się ze znajomymi online — bez obaw o ochronę antywirusową lub zagrożenia pochodzące z Internetu.

Ochrona użytkownika przed zagrożeniami

Internet znacząco ułatwia życie. Ale równocześnie sprawia, że użytkownik staje się łatwiejszym celem ataków. Każdorazowo podczas zakupów w sieci, rozmowy, wysyłania wiadomości e-mail lub kontaktowania się ze znajomymi użytkownik jest celem zagrożeń pochodzących z Internetu, takich jak wirusy, oprogramowanie szpiegujące, oprogramowanie reklamowe, spam i kradzież tożsamości.

Nasze oprogramowanie zabezpieczające przeznaczone na komputery i urządzenia przenośne, w tym dla systemów operacyjnych Android i komputerów Mac, eliminuje obawy związane z ochroną.

Bezpieczeństwo korzystania z Internetu — to domena McAfee

Firma McAfee to coś więcej niż tylko producent oprogramowania antywirusowego. Jesteśmy największą na świecie firmą zajmującą się technologiami zabezpieczeń oraz dostarczającą proaktywne i sprawdzone rozwiązania i usługi służące zabezpieczaniu systemów i sieci na całym świecie. Firma McAfee zapewnia ochronę dla klientów i firm wszelkich rozmiarów przed najnowszym oprogramowaniem złośliwym i zagrożeniami pochodzącymi z Internetu.

Rozwiązania firmy McAfee zostały opracowane z myślą o współpracy, co pozwala na integrację ochrony przed oprogramowaniem złośliwym, oprogramowaniem szpiegującym i wirusami z funkcjami zarządzania zabezpieczeniami, które zapewniają podgląd i analizę zagrożeń w czasie rzeczywistym, zmniejszają ryzyko i poprawiają ogólne bezpieczeństwo w sieci.

Wybór oprogramowania zabezpieczającego spełniającego potrzeby użytkownika

Oferując klientom innowacyjne produkty zabezpieczające przed zagrożeniami pochodzącymi z Internetu, firma McAfee umożliwia bezpieczne przeglądanie stron i zakupy w sieci. Dodatkowe korzyści:

 • Ochrona w czasie rzeczywistym przed wirusami i oprogramowaniem złośliwym, filtr spamu, zapora oraz funkcje kontroli rodzicielskiej dzięki oprogramowaniu McAfee Total Protection.
 • Bezpieczna zabawa i praca online zapewniana przez oprogramowanie McAfee Internet Security.
 • Kompletna ochrona przed oprogramowaniem złośliwym i szpiegującym, a także wbudowana zapora w celu zapobiegania infekcjom dzięki oprogramowaniu McAfee AntiVirus Plus.
 • Pełna ochrona urządzeń przenośnych przed wirusami i kradzieżą oraz zabezpieczenia sieci i aplikacji dla smartfonów i tabletów z systemem Android przy użyciu oprogramowania McAfee Mobile Security