Tüketici için

Virüs Korumanın İndirilmesi ve Ücretsiz Deneme Sürümü Güvenlik Yazılımı

McAfee'nin bilgisayarınızı diğer güvenlik ürünlerinden nasıl daha iyi koruyabileceğini öğrenirken ücretsiz virüs korumasından ve virüs temizleme hizmetinden yararlanabileceğiniz 30 günlük deneme sürümümüzü kullanın.

McAfee'nin PC'nizi veya Mac'inizi virüslere, casus yazılımlara ve diğer tehditlere karşı nasıl güvende tutabileceğini görmek için ücretsiz virüs koruma yazılımı deneme sürümlerimizi indirin!

Zaten bir McAfee ürünü satın aldınız mı?


Tüm Aygıtlar

McAfee LiveSafe™ Siz dijital yaşamınızın keyfini sürün. Biz de onu güvende tutalım.

McAfee LiveSafe™

McAfee LiveSafe™ SİZİ korur - Verileriniz, kimliğiniz ve tüm cihazlarınız koruma kapsamına dahildir. Artık İnternet'te gezinebilir, alışveriş yapabilir, bankacılık işlemleri gerçekleştirebilir, paylaşımda bulunabilir ve çevrimiçi yaşamınızı güvenle sürdürebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi
TL139,95

Bilgisayar Güvenliği

McAfee AntiVirus Plus

McAfee AntiVirus Plus

Temel virüs koruma, zararlı yazılımlardan koruma ve güvenlik duvarı özelliklerimiz bilgisayarınızı ve verilerini korurken güven içinde Internet'te gezinin, alışveriş yapın ve sosyalleşin.

Daha Fazla Bilgi
TL39,95

McAfee Internet Security

McAfee Internet Security

Kapsamlı ve gerçek zamanlı virüs koruması, zararlı yazılımdan koruma, güvenlik duvarı, spam filtreleri ve ebeveyn denetimleri özelliği ile kimliğinizi ve ailenizi çevrimiçi ortamda koruyun.

Daha Fazla Bilgi
TL69,95

McAfee Total Protection

McAfee Total Protection

Bilgisayarınızı, sosyal ağınızı, kimliğinizi, ailenizi ve ev ağınızı üst düzey korumamız sayesinde korsanlara, zararlı yazılımlara, hırsızlara, kimlik avına ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı koruyun.

Daha Fazla Bilgi
TL89,95

Daha Fazla Ücretsiz Deneme Sürümü

Aile, Veri ve Kimlik Koruması

Mobile Security