Virüs Korumanın İndirilmesi ve Ücretsiz Deneme Sürümü Güvenlik Yazılımı

McAfee'nin bilgisayarınızı diğer güvenlik ürünlerinden nasıl daha iyi koruyabileceğini öğrenirken ücretsiz virüs korumasından ve virüs temizleme hizmetinden yararlanabileceğiniz 30 günlük deneme sürümümüzü kullanın.

McAfee'nin PC'nizi veya Mac'inizi virüslere, casus yazılımlara ve diğer tehditlere karşı nasıl güvende tutabileceğini görmek için ücretsiz virüs koruma yazılımı deneme sürümlerimizi indirin!

Zaten bir McAfee ürünü satın aldınız mı?


Tüm Aygıtlar

McAfee LiveSafe™ Tüm cihazlarınızdaki verileriniz ve kimlik bilgileriniz için üst düzey koruma

McAfee LiveSafe™

McAfee LiveSafe™ hizmeti tüm cihazlarınızdaki verilerinizi ve kimlik bilgilerinizi korur. Artık herhangi bir cihazdan güvenli şekilde çevrimiçi alış veriş yapabilecek, bankacılık işlemlerini halledebilecek, arama ve paylaşımda bulunabileceksiniz.

Daha Fazla Bilgi
TL149,95

Bilgisayar Güvenliği

McAfee AntiVirus Plus

McAfee AntiVirus Plus

McAfee AntiVirus Plus size PC'nizin çevrimiçi tüm tehlikelere karşı korunduğunu bilmenin rahatlığıyla Internet'te gezinme, alış veriş yapma ve çevrimiçi sosyalleşme özgürlüğü verir.

Daha Fazla Bilgi
TL54,95

McAfee Internet Security

McAfee Internet Security

Windows PC'nizin güvenliği için temel özellikleri içerir: Ödüllü virüsten koruma, Wi-Fi koruması, ebeveyn denetimleri ve web güvenliği araçları.

Daha Fazla Bilgi
TL74,95

McAfee Total Protection™

McAfee Total Protection™

PC'nizi virüslerden, spam gönderilerden ve kimlik avı saldırılarından koruyun. Wi-Fi ağınızı gizlice kullanmaya çalışanlara karşı koruma altına alın, sabit sürücünüzdeki önemli bilgileri şifreleyin ve ebeveyn denetimlerini kullanarak çocuklarınızın güvenli bir Internet deneyimi yaşamalarını sağlayın.

Daha Fazla Bilgi
TL89,95

Daha Fazla Ücretsiz Deneme Sürümü

Aile, Veri ve Kimlik Koruması

Mobile Security