Zabezpečení McAfee – antivirový software, odstranění spywaru a mnoho dalších funkcí

 • McAfee® Total Protection

  McAfee® Total Protection

  Důvěryhodný antivirus, správa identity a ochrana osobních údajů ve všech vašich zařízeních*

  Hlavní funkce: Ochrana všech vašich zařízení Ochrana proti virům a nejnovějším hrozbám Správce identity True Key™ – 5 prémiových účtů Bezplatná podpora
  Kč2 299,00
 • McAfee LiveSafe™

  McAfee LiveSafe

  Špičková ochrana dat, identity a osobních údajů ve všech vašich zařízeních*

  Hlavní funkce: Ochrana všech vašich zařízení Ochrana proti virům a nejnovějším hrozbám Správce identity True Key™ – 5 prémiových účtů Bezpečné cloudové úložiště Bezplatná podpora
  Kč2 399,00
 • McAfee® Internet Security

  McAfee® Internet Security

  Důvěryhodný antivirus a správa identity ve všech vašich zařízeních*

  Hlavní funkce: Ochrana všech vašich zařízení Ochrana proti virům a nejnovějším hrozbám Správce identity True Key™ – 1 prémiový účet Zabránění zaplnění složky s doručenou poštou nevyžádanými zprávami Bezplatná podpora
  Kč1 799,00

„Je tak osvěžující používat software, který je tak komplexní, snadno se používá a je tak přizpůsobený počítači.“ – Pamela z Kanady

 • Máte problém?Vyzkoušejte náš nástroj McAfee Virtual Technician k rychlému odstranění běžných potíží s produkty v počítači, zatímco vy se jen posadíte a díváte se. Další informace


Názory zákazníků
Máte potíže s počítačem?

Loading Image

Proč zvolit ochranu od společnosti McAfee?

Chrání vás i vaši rodinu před malwarem

Nemusíte se zatěžovat obavami o ochranu proti virům a internetovou bezpečnost ani strachem z malwaru při každém kliknutí či klepnutí. Posláním společnosti McAfee je zajištění digitální bezpečnosti. Usilovně pracujeme na tom, abychom byli vždy několik kroků před podvodníky a vy jste mohli být klidní.

Technologie antivirového softwaru společnosti McAfee nabízí nejsofistikovanější ochranu proti virům a malwaru v oboru. Usilovně pracujeme na tom, abychom byli vždy několik kroků před podvodníky a Tak neváhejte. Procházejte Internet, nakupujte a komunikujte online, aniž byste si museli dělat starosti s virovou ochranou a internetovým zabezpečením.

Chrání vás před hrozbami

Internet vám usnadňuje život. Ale také se z vás stává snazší cíl. Kdykoli nakupujete online, chatujete, posíláte e-mail nebo komunikujete, vystavujete se riziku virů, spywaru, adwaru, nevyžádané pošty, krádeže identity a dalších hrozeb.

S naším internetovým bezpečnostním softwarem pro počítače a mobilní zařízení, včetně zabezpečení pro systémy Android a Mac, je zajištění ochrany hračka.

Společnost McAfee – odborník na internetové zabezpečení

Společnost McAfee nabízí víc než jen antivirový software. Jsme největší světová společnost specializující se na bezpečnostní technologie, která poskytuje proaktivní, osvědčená řešení a služby pro zabezpečení systémů a sítí po celém světě. Chráníme uživatele i podniky všech velikostí před nejnovějším malwarem a nově vznikajícími online hrozbami.

Řešení McAfee jsou navržena tak, aby se vzájemně doplňovala. Spojují ochranu proti malwaru, spywaru a virům s funkcemi pro správu zabezpečení, které umožňují bezkonkurenční sledování a analýzu v reálném čase, snižují riziko a celkově zlepšují internetové zabezpečení.

Vyberte si bezpečnostní software přesně podle svých potřeb

Společnost McAfee nabízí zákazníkům inovativní produkty internetového zabezpečení, díky nimž se můžete bezpečně připojit online a bez obav procházet Internet a nakupovat na webu. Dále můžete získat následující funkce:

 • Ochranu proti virům a malwaru v reálném čase, filtrování nevyžádané pošty, bránu firewall a rodičovskou kontrolu nabízí produkt McAfee Total Protection.
 • Možnost hrát, pracovat a užívat si života online bez obav vám zajistí produkt McAfee Internet Security.
 • Úplnou ochranu proti malwaru a spywaru spolu s integrovanou bránou firewall, díky níž bude počítač chráněn před viry, vám zaručí produkt McAfee AntiVirus Plus.
 • Komplexní zabezpečení mobilního zařízení včetně ochrany proti virům a krádeži, internetové ochrany a ochrany před aplikacemi pro chytré telefony a tablety se systémem Android přináší produkt McAfee Mobile Security.