‎‎‎‎‎האבטחה של McAfee - תוכנת אנטי-וירוס, הסרת תוכנות ריגול ועוד

 • McAfee® Internet Security

  McAfee® Internet Security

  שירותי אנטי-וירוס וניהול זהות מהימנים עבור כל המכשירים* שבבעלותך

  תכונות מרכזיות: הגן על כל מכשיר הקיים ברשותך התגונן מפני וירוסים ומפני האיומים העדכניים ביותר מנע הצטברות של דואר זבל בתיבת הדואר הנכנס שלך תמיכה ללא תשלום
  199.00ש״ח

"כל כך מרענן להשתמש בתוכנה שהיא כה מקיפה, קלה לשימוש ונוחה לשימוש במחשב." -פמלה, קנדה

 • יש לך בעיה?נסה את הכלי McAfee Virtual Technician החדש שלנו כדי לפתור במהירות בעיות מוצר נפוצות במחשב שלך, בעודך יושב בחיבוק ידיים וצופה. מידע נוסף


האם האנשים היקרים לך בטוחים?
יש לך בעיות במחשב?

Loading Image

למה הגנת McAfee

הגן על עצמך ועל המשפחה מפני תוכנות זדוניות

אינך רוצה לדאוג לגבי דברים כמו הגנה מפני וירוסים, אבטחת אינטרנט ותוכנות זדוניות בכל פעם שאתה לוחץ או מקיש. אנחנו ב-McAfee חיים ונושמים אבטחה דיגיטלית, ועובדים בכל שנייה של כל יום כדי להקדים תמיד את "הרעים" בכמה צעדים, כדי שלא תצטרך לדאוג

טכנולוגיית האנטי-וירוס של McAfee מספקת את ההגנה המתוחכמת ביותר בתעשיה מפני תוכנות זדוניות ווירוסים. אז צא לדרך. גלוש, ערוך קניות והיכנס לרשתות חברתיות - מבלי לדאוג בנוגע להגנה מפני וירוסים או אבטחת אינטרנט.

מגן עליך מפני איומים

האינטרנט מקל על חייך. זה גם הופך אותה למטרה קלה יותר. בכל פעם שאתה מבצע קניות באינטרנט, שולח דוא"ל, משוחח בצ'אט או ברשתות חברתיות, אתה עלול להוות יעד לאיומים מקוונים כגון וירוסים, תוכנות ריגול, תוכנות פרסום וגניבת זהות.

תוכנות אבטחת האינטרנט שלנו עבור מחשבים והתקנים ניידים - כולל אבטחת Android ואבטחת Mac - מעניקות ביטחון והגנה ללא דאגה וטרחה.

אבטחת אינטרנט—זה מה ש-McAfee עושה

McAfee היא יותר מאשר חברת אנטי-וירוס. אנו החברה הגדולה ביותר בעולם לטכנולוגיית אבטחה, המספקת שירותי אבטחה ופתרונות אבטחה מוכחים המסייעים לאבטח מערכות ברחבי העולם. McAfee מגינה על צרכנים ועסקים בכל גודל מפני איומים עדכניים ביותר באינטרנט והתוכנות הזדוניות האחרונות.

הפתרונות של McAfee מיועדים לעבוד ביחד, תוך כדי שילוב של תוכנות אנטי-תוכנה זדונית, אנטי-תוכנת ריגול ואנטי-וירוס עם תכונות ניהול אבטחה המספקות יכולת הצגה וניתוח ברמה הגבוהה ביותר, מפחיתות סיכונים ומשפרות את אבטחת האינטרנט הכוללת.

בחר את תוכנת האבטחה המתאימה ביותר לצרכיך

על-ידי סיפוק מוצרי אבטחת אינטרנט חדשניים לצרכנים, McAfee מאפשרת לך להתחבר באופן בטוח לאינטרנט, כדי שתוכל לגלוש ולבצע קניות באינטרט - באופן בטוח. תקבל גם:

 • ביטחון המאפשר לך לשחק, לעבוד וליהנות מהחיים ברשת עם McAfee Internet Security